PARFUME"BARGELLO"

Numri i shpalljes: 2399 | Postuar në: 28.05.2014, 12:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 11 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Parfume, Aromat, Toalete / Perfume për Femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Parfumet e kesaj firme jane te nje kualiteti te larte dhe mbajne aromen 24-48 ore.Te gjitha keto parfume ( PER FEMRA DHE MESHKUJ) mund ti gjeni ne lokalin tone i cili gjindet ne rrugen MUSINE KOKALLARI ( rruga perballe SUPER VIVAS afer BEN-af - - rruge kjo qe shkon per tek elektrokosova apo per ne kurriz ).
Per te gjitha informatat ju lutem na kontaktoni ne tel - 044/159-962 si dhe mund te na gjeni ne faqen tone ne Facebook me emrin BARGELLO PERFUME -PRISHTINA .

JU MIREPRESIM !!!!

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 PARFUMERIA "BARGELLO" >(Ndërmarrje)