Kauq i ardhur nga zvicra

Numri i shpalljes: 23166 | Postuar në: 15.04.2016, 23:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Krevate

Lloji i shpalljes: Shitet


Kauqi shitet me jog edhe plus me njo tjeter edhe e ka si ni kauq perfuni qe nuk shihet nfoto osht me rota ngrehet anash.!

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Getoar