kendore per sallon

Numri i shpalljes: 23157 | Postuar në: 15.04.2016, 13:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Mobilje / Tapete

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte shum pak e perdoru dhe e ruajtur

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 liri