Leshoj me qera lokalin 60m2

Numri i shpalljes: 23132 | Postuar në: 19.12.2019, 23:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 60

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Zyra

Lloji i shpalljes: Me qira


Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Prishtinë (afër kolegjit Iliria). Lokali është i përshtatshëm për zyre afariste, ordinanc,dhe veprimtari tjera. Ai posendon ndriqim te shkëlqyshëm, ventilim, dhe ngrohje qendrore.Lokali është i lirë nga data 01.01.2020
Çmimi 6 euro per m2
Tel kontakt /viber +37744185949

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fegjri