14 KURSE PËR KOMPJUTERË

Numri i shpalljes: 23124 | Postuar në: 01.11.2016, 08:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne foto i shihni kurset dhe adresen

Vizitoni

www.shkollainformatika.net

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Informatika >(Ndërmarrje)