Kurs për Windows 7 & 10

Numri i shpalljes: 23123 | Postuar në: 01.11.2016, 08:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


Kurs për Sistemin Operativ Windows 7 dhe windows 10

-kurs te rregullt dhe intenziv
-përvojë 16 vjeqare
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar


Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha me bashkepunetore
Tel: 044/213-937
e-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Informatika >(Ndërmarrje)