Kurs për Access 2013 (www.shkollainformatika.net)

Numri i shpalljes: 23122 | Postuar në: 24.08.2016, 08:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


-kurse te rregullta dhe intenzive
-eksperiencë 15 vjeqare
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar
-www.shkollainformatika.net


Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
www.facebook.com/shkollainformatika

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Informatika >(Ndërmarrje)