Kurs për CorelDRAW X5 (www.shkollainformatika.ne

Numri i shpalljes: 23121 | Postuar në: 01.11.2016, 08:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


-16 vite eksperiencë me kurse
-26 libra të butuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www:shkollainformatika.net
www.facebook.com/shkollainformatika

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Informatika >(Ndërmarrje)