Literature e huaj per psikologji

Numri i shpalljes: 2312 | Postuar në: 11.05.2014, 21:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Libra dhe Literaturë / Literaturë për fakultet

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes keto libra tonat dhe te huajat per psikologji:

Handbook of Counseling psychology
Aproachess to psychology (Glassman)
APA publication manual
Oxford dictionary of psychology

Psikologjia e pergjithshme 1 dhe 2 (Pajazit Nushi)

Social psikologjia (Myers)
Psikologjia sociale (edmond dragoti)

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Visar Brestovci