Kurs për Excel 2010 & 2013 & 2016

Numri i shpalljes: 23117 | Postuar në: 01.11.2016, 08:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


Kurs për Excel

-15 vite eksperiencë me kurse
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë

Te ne i gjeni edhe 13 kurse tjera perveq Excel-it,


Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Informatika >(Ndërmarrje)