Kurse intenzive dhe te rregullta për:

Numri i shpalljes: 23116 | Postuar në: 01.11.2016, 08:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


Kurse intenzive dhe te rregullta për: Word, Excel, Access

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Informatika >(Ndërmarrje)