Kopaqka

Numri i shpalljes: 23114 | Postuar në: 14.04.2016, 02:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte të tjera me top / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten kopaqka te pa perdorura te ardhura nga anglia numer 43-44 per me shume kontakto ne viber +38649538003

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Flakim