cift kitaresh

Numri i shpalljes: 2311 | Postuar në: 11.05.2014, 20:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes nje kitare klasike me tela najlloni "rodrigez", nje kitare elektrike "arenas", dhe nje perforcues Yamaha. + 2 kablo, tuner, kapo etj.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Visar Brestovci