skateboard

Numri i shpalljes: 23057 | Postuar në: 10.04.2016, 17:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Skateboards dhe rul patina / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


shes skateboardin e ri te pa perdorur

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Amir