shitet shtepia

Numri i shpalljes: 23006 | Postuar në: 07.04.2016, 11:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 0

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 00

Çmimi: 115.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shtepia esht 2 kat ne katin e pat ka sallon edhe kuzhin e perbashket ka banjon dhe shpajzin ne katin e dyt ka 4 dhom per meshum na komtaktoni ne numrin e pronarit 044187537

 Kastriot     Kastriot

 Njazi