Tjegulla

Numri i shpalljes: 22994 | Postuar në: 06.04.2016, 14:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Materiale ndërtimi

Lloji i shpalljes: Shitet


Tjegulla pak te perdorura 2000cope qmimi shum i volitshem.
Me marrveshje

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Faik Tahiri