Skija 20euro

Numri i shpalljes: 22986 | Postuar në: 05.04.2016, 23:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte dimërore - Ski / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes skija te perdorura 20euro

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Rifat