Kuzhine

Numri i shpalljes: 22984 | Postuar në: 05.04.2016, 21:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kuzhinë / Kuzhinë komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet kuzhine e perdorur me qmim te volitshem. Te gjithe dollapat jane ne gjendje te volitshme dhe poashtu ka ventilatorin dhe shporetin elektrik gorenje, te gjitha ne gjendje te rregullt dhe funksionale.

 Lipjan     Lipjan

 Qendrim