VW Passat viti 1990

Numri i shpalljes: 22956 | Postuar në: 10.04.2016, 01:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 1990

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Portobagazh

Ngjyra: e verdhë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 850 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Çmimi:850 €
Prodhuesi: vw
Tipi: pasat
Viti: 1990
Kapaciteti:1.9
Lloji:dizel
Ngjyra: krem
Ndërtimi: karavan 5 dyer
Kilometrazha: 242550

Automjeti është në gjendje të rregulltë me regjistrim të Kosovës por i ç'regjistruar,nuk ka dënim dhe nuk është hipotek për më shumë na kontaktoni në numrin: 049 243 034

 Dardanë     Dardanë

Dërgo E-mail

 Agon