Kauqa dhe tepih

Numri i shpalljes: 22955 | Postuar në: 04.04.2016, 14:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dy Kauqa të blerë në Lesna.Janë të ruajtur shumë mund të bindeni edhe vet. Mund të shtrihen edhe për fjetje, si dhe tepih me dimensione 1.5x2.5

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Rron