Lule fokusi

Numri i shpalljes: 22952 | Postuar në: 04.04.2016, 13:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes lulen e llojit fokus e mirembajtur prej shume vitesh. Lulja ka madhesin prej 2 metra dhe gjeresin prej 1 meter e gjysme. E pershtatshme per ambientet e shtepise, zyrave apo edhe institucioneve te tjera. Per kontakte na kontaktoni ne numrin 049 267 595

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Kadrush Rexhepi