Shtepi ne shitje

Numri i shpalljes: 22944 | Postuar në: 03.04.2016, 21:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shooter Shtepi ne suhadoll afer lipjanit me 16 ari truall me pleme aher kotec per pula furr per pjekje e banushme per me teper mundeni per mes imelit ose telefonit te me kontaktoni ne viber pershkak se nuk jetoj ne kosov tel 0041787096779

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 Endrit160606@msn.com