Shes dormeon 150 euro

Numri i shpalljes: 22943 | Postuar në: 03.04.2016, 19:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dyshekë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dyshekun dormeo 150 euro 1.60m 2.0m eshte pak i bajtur ka garancion edhe 26 vjet nga kompania dormeo

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Florim