DYER PËR SHTËPIN TUAJ

Numri i shpalljes: 22910 | Postuar në: 02.04.2016, 11:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Qendra Tregtare

Lloji i shpalljes: Shitet


Qendra me e madhe e dyerve në Malishev EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve.
Dyer me kualitet europian dhe qmime shumë të volitshme .
Na gjeni në Malishevë: 1km nga rrethi,rruga per Prishtin(ana e djatht)
Na kontaktoni 049/626-758. 049/342-271. 044/183-943.
Në Facebook : Edi Company

 Malishevë     Malishevë

 Edi Company >(Ndërmarrje)