Shitetet

Numri i shpalljes: 22909 | Postuar në: 02.04.2016, 09:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes shtratin dhe ormanin eshte i perdorur shum pak

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Skender