Mobilje

Numri i shpalljes: 22888 | Postuar në: 01.04.2016, 10:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i shpalljes: Me qira


Shes 2 kreveta për fjetje , janë shumë të ruajtur të blerë në lesna dhe një komodë prej druri

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fatime