shes Derë e hyrjes , 4 dritare , derë e banjos

Numri i shpalljes: 22877 | Postuar në: 31.03.2016, 13:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.100 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare PVC

Lloji i shpalljes: Shitet


Derë e hyrjes , 4 dritare , derë e banjos , kuzhinë e thjeshtë si dhe kulmi me mbi 1000 tjegulla (qeremide)

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 fahri