Makinë për depilim

Numri i shpalljes: 22871 | Postuar në: 31.03.2016, 00:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Kjo makinë për depilim është e blerë në Zvicër, këtë makinë e kam përdorë vetëm njëherë dhe ka kohë që nuk është përdorur, është shumë efikase.Ka çantën e vet, adapterin, dhe llojin ku mund ta ndërrosh hapsirë të vogël apo më të madhe!

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Adea