Shes iphon4s shum i rujtun

Numri i shpalljes: 22864 | Postuar në: 30.03.2016, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphon4s

Çmimi: 80 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes iphon4s shum i rujtun punon perfekt eshte ngjyr i zi baterin ja kan vnu te re qimi eshte shum i arsyeshem mundeni te me kontaktoni edhe ne viber .

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Faton