shitet urgjent shitet dy tresha dhe nje nish

Numri i shpalljes: 22851 | Postuar në: 30.03.2016, 12:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shitet dy tresha dhe nje nish komplet perdorur 1 vit e gjys jon shum te pershtatshme arsyja esht pse kam ble tjera dhe nuk me duhen me

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

 esat