Salloni i Bukuri NEW IMAGE

Numri i shpalljes: 2283 | Postuar në: 28.04.2014, 19:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për flokë

Lloji i shpalljes: Shitet


Salloni i Bukuri NEW IMAGE ne Prishtinë me lokacion te Fontana ofron pune per Frizere e cila eshte e pregaditur profesion Frizere po ashtu pranon edhe nxanse te interesuarat mund te na kontaktojn ne tel: 044-419882 049-272959 apo ne FB New Image Sallon

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Salloni i Bukuris New Image