LOKALE ME QIRA

Numri i shpalljes: 22797 | Postuar në: 27.03.2016, 17:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 60

Kati: 0

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Jap me qira 3 lokale ne rrugen kryesore Bill Clinton ne Peje.
Secili nga lokalet eshte ne pozicion te mire bri rruges , dhe me pamje shume te mire nga rruga kryesore .
Secili nga lokalet posedon me nga 50-70 m katror , secila nga ato ka nyjen sanitare dhe nje depo te veçante e poashtu posedojne edhe parkingun per kliente.
te pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesi ( tregeti , zyra , agjensi etj )

 Pejë     Pejë 30000

 N.N