Shitet Lavatriç GORENJE WA 543

Numri i shpalljes: 22796 | Postuar në: 27.03.2016, 17:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Lavatriçe

Lloji i shpalljes: Shitet


Lavatriç GORENJE WA 543
Në gjendje të rregullt.

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 Enveri