Sint Kronus Korg

Numri i shpalljes: 22795 | Postuar në: 27.03.2016, 16:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


kronus korg memoria 2 gig i pa perdorur i sapo ardhur nga amerik.

 Deçan     Deçan

Dërgo E-mail

 DynaCord