Garnitur e kauqve njish dysh tresh

Numri i shpalljes: 22789 | Postuar në: 27.03.2016, 11:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


shes kompletin e kauqve 1 2 3 edhte shum i ruajtur pasi nuk ka qendruar ne sallon qe te tre shtrihen Presim blersin.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 H.D