Tasne per gjellëra

Numri i shpalljes: 22788 | Postuar në: 27.03.2016, 10:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Enë kuzhine / Enë dhe pajisje Escajg/Rosfraj/Teflon

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten 80 tasne per gjellëra
Ja te pa perdorura
Dhe te kualitetit te lart
( origjinale )

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fitim