SHES ZOGJE TE PULAVE TE FSHATIT

Numri i shpalljes: 22782 | Postuar në: 26.03.2016, 19:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Shpendë

Lloji i shpalljes: Shitet


SHES ZOGJE TE PULAVE TONA ME SHUMICE DHE PAKICE.TE GJITHE TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE 049752600 dhe viber +38649752600

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 meti