shes Lpoën me gjith viq

Numri i shpalljes: 22761 | Postuar në: 26.03.2016, 10:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.600 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Lopën me viq, Lopa ësht e races Sinëntallk origjinal. ka viqin e 5. viqi esht Femër i lindur me 07.03.2016. lopa ka 18-20 litëra Qumësht. ju mrpresum te na telefononi dhe te bisedojm me konkretisht. na kontaktoni ne 045892436 dhe 049794872

 Kastriot     Kastriot

 Naim Mjekiqi