DYNACORD

Numri i shpalljes: 22760 | Postuar në: 26.03.2016, 01:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.100 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Mikseta

Lloji i shpalljes: Shitet


Mikseta Dynacord Power Mate 100
2x700 watts powerd mixer
I sapo ardhur nga amerika

 Deçan     Deçan

Dërgo E-mail

 DynaCord