shes komoden italine shum pk e oerdorur

Numri i shpalljes: 22749 | Postuar në: 25.03.2016, 11:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Vitrina dhe Komodina

Lloji i shpalljes: Shitet


komoda italijane thuajse e re

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 samet