shes kaden me qosh

Numri i shpalljes: 22748 | Postuar në: 25.03.2016, 10:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Banja, Tualet, Dush / Vaskë për dush

Lloji i shpalljes: Shitet


kad esht shum pk e perdorur

 Gjilan     Gjilan 60030

Dërgo E-mail

 samet