Shesh tresh dysh fotele

Numri i shpalljes: 22724 | Postuar në: 23.03.2016, 14:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shesh tresh dysh fotele jan te perdorura por nuk jan te demtuara shkaku i shitjes esht se dua ti ndroj mobilet tjera

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 -