punim dhe riparim te parketit

Numri i shpalljes: 22706 | Postuar në: 22.03.2016, 13:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Parketarë

Lloji i shpalljes: Shitet


bejme riparimin dhe montimin e laminatit dhe parketit qmimi sipas marveshjes

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 bajram