vaze per lule

Numri i shpalljes: 22686 | Postuar në: 21.03.2016, 13:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 55 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Galanteri betoni

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes vaze per lule , kopsht

 Gjilan     Gjilan 60000

 Alejdin