Shes viqin femer 4 javsh bardh e zi

Numri i shpalljes: 22676 | Postuar në: 20.03.2016, 22:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes viqin femer 4 javsh bardh e zi
Qmimi 300€
044361792
Viber+37744361792

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Keni