furra(pizza) kamina skara(grilla)

Numri i shpalljes: 22675 | Postuar në: 21.08.2019, 18:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


punojm furra per pizza kamina modern dhe klasik si dhe skara(grilla) per oborre

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 fitim