Lagjja arbana leshojm shtepin me dy dhoma jashar salihu 11 a

Numri i shpalljes: 22671 | Postuar në: 20.03.2016, 17:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shtepija me 2 soba leshohet me qira qmimi me marrveshje kontakt telefon 049 242487

 Prizren     Prizren 20010

 Rexhe binaj