mjeshter i rrymes dhe ujit

Numri i shpalljes: 22670 | Postuar në: 20.03.2016, 17:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


jam mjeshter i rrymes dhe ujiot per instalime shtepuijake apo banesore motojm ora rrumes bojlera shitkera ll;uster etj po ashtu montojm ora tujit vintilla qeshme etje po ashtu bejm hapjen egypave te banjove dhe kuzhinave dhe sifonave

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 muhamet