Komod per TV

Numri i shpalljes: 22665 | Postuar në: 20.03.2016, 15:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Vitrina dhe Komodina

Lloji i shpalljes: Shitet


240/175 m
Ne gjendje shum te mir...

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 Art Bela