Roleta Italiane ALPHACAN

Numri i shpalljes: 22658 | Postuar në: 19.03.2016, 16:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare PVC

Lloji i shpalljes: Shitet


Posedojm lëndën e par per Dyer , Dritare dhe Roleta . Te importuara nga Italia me garancion . Per me shum rreth qmimeve kontakto ne tel apo viber . Ju mirpresim

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Enis